3 во 1 алатка за поправка на споеви -Fix3it

Отстранување на стариот силикон и затворање на пукнатините во 1 потег

2780 ден 1390 ден

ПЛАЌАЊЕ ПРИ ПРЕВЗЕМАЊЕ

Бесплатна поштарина

Потполно сигурно купување со можност на враќање без прашање

Професионален сет Fix3it за поправка на фуги, спојување и запечатување на споеви во домот и другите објекти

Лепењето и нанесувањето фуга во вашиот дом никогаш нема да е полесно. Благодарејќи наFix3it професионалниот алат, кој е помошно средство при лепење, поправката на споеви никогаш не била полесна и побрза!

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН ДИЗАЈН

Оваа 3 во 1 алатка е предвидена за работа со силикон. Има нож за отстранување на дотрајаниот силикон, лопатка за дополнително стругање и чистење, како и врв со различни додатоци за завршна обработка на новиот лепак, односно силикон, кој служи за порамнување на силиконот при пополнување на пукнатини.

5 ДОДАТОЦИ ЗА АГЛИ

Во пакувањето добивате и 5 заменливи додатоци за агли од различни профили. Ставете го одговарачкиот профил додаток на врвот на алатката која служи за завршна обработка и порамнување и почнете да го глетувате новиот лепак.

ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ

Ова помошно средство за лепење е изработено од висококвалитетен материјал. Цврста и издржлива ножица, силна да го отстрани стариот лепак од краевите, и лопатка која совршено чисти и ја подготвува површината за новиот лепак.

ЕДНОСТАВНО РАКУВАЊЕ

Оваа повеќенаменска алатка за затворање споеви има ергономска дршка која е прилагодена на човечката дланка. Тоа значи дека лесно се употребува при поправки. Едноставно стругајте со ножицата за отстранување на стариот лепак, исчистете со лопатката и нанесете го новиот слој силикон и израмнете со додатоците за агли.

Вашата кутија за алат ќе се израдува наFix3it алатката за добивање совршени агли!

Успешно и уредно средете ги сите споеви и фуги, затворете ги пукнатините со 1 потег, заштитете го својот дом и направете го пријатно место за престој.

АЛАТКАТА МОЖЕ СЕКОЈ ДА ЈА КОРИСТИ

Fix3it алатката за поправка на споеви може секој да ја употребува - искусни мајстори на кои ова им е работа, но и хобисти кои прават ситни поправки по дома. Идеална помош кога треба да ги средите старите или да направете нови фуги и споеви.

ГИ ОЛЕСНУВА СИТЕ ПОПРАВКИ

Вашата туш-кабина пропушта вода по краевите поради дотраено лепило кое не е функционално? Никаков проблем! Брзо и лесно истругајте ги краевите стар силикон со помош на оваа алатка и наполнете го со ново лепило за да затворете добро.

ЗАШТЕДА НА ПАРИ, ВРЕМЕ И ПРОСТОР

Не мора да купувате 3 различни алатки за успешно да го пополните процепот помеѓу две компоненти. Сега сето ова е можно соFix3it алатката за поправка на споеви и фуги во домот или други објекти, но и за заштеда на пари, време и простор во кутијата за алат.

3 во 1 алатка за поправка на споеви -Fix3it

Уште само 5 артикли на залиха

Продадени 71 парчиња во последните 24 часа

150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Направете место во кутијата за алата со купување наFix3it алатката. Една мултифункционална алатка ќе замени 3 други за среќа на мајсторите кој вршат ситни и крупни поправки во домот и надвор од него.
Производот не е достапен во продавниците!
Оцена 4,7 / 5
Изберете количина:

2780ден 1390ден

Бесплатна поштарина

Достава за 3-4 работни дена

Технички спецификации

Опис:

Fix3it - мултифункционална 3 во 1 алатка за пополнување споеви и процепи е „задолжителна" за секој кутија алат. Затворете ги сите споеви во домот користејќи силикон и оваа алатка за уредна обработка на лепила.

Материјал:

Комбинација на метал и висококвалитетна пластика

Пакување:

Во пакувањето доаѓаFix3it алатка за поправка за споеви и 5 триаголни додатоци различни профили.

Употреба:

Се користи за отстранување на старо, дотраено лепило и подготовка на аглите за брзо и уредно нанесување на ново.

Начин на употреба:

Истругајте го старото лепило со помош на ножицата и отстранете ги остатоците од лепило со лопатката. Нанесете нов слој силикон, ставете до додатокот за завршна обработка според одговарачкиот профил и израмнете ги краевите!

100% купување без ризик

Можете да ни го вратите производот и ќе ви ги вратиме парите, без дополнителни прашања.

Каде да ја испратиме Вашата нарачка?

1x

 1390ден /пар.

Топ селекција
2x

 1145.00ден /пар.

Супер заштеда
3x

 930.00ден /пар.

Како да Ве контактира курирот?
Обевезно внеси име и презиме
Задолжителна информација
Каде да ги пратиме Fix3it ?
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација

Пакетот се доставува од складиштето на ЕУ

Известување за испорака

И покрај вонредните околности, нашата продавница работи нормално. Сепак, поради зголемениот број на нарачки, куририте доцнат со навремена достава. Затоа, очекувајте пратката да пристигне подоцна отколку што се очекуваше. Работиме брзо за да го решиме овој проблем. Ви благодариме и се надеваме дека ќе не поддржите и ќе го земете вашиот пакет дури и ако е доцна.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

2780 ден 1390 ден -39%
Бесплатна поштарина!
Пратете ми ја веднаш

Денес нарачуваш, вторник 05.03 добиваш!

Со праќање на нарачката го прифаќам плаќањето. Цената важи за пакет производ и книга

Не ја пропуштајте оваа одлична можност и земете еден од нашите ексклузивни подароци за изненадување за само 368ден, чија минимална вредност во редовната продажба е 1849ден.


Пакет производ и книга

Осигурување на пакетот

49 ден

Приоритетна достава

99 ден

+ 1 година гаранција

199 ден

100% сигурно купување

Достава за 3-4 работни дена

DPD

44 дена враќање на парите

Нарачка

100% сигурно купување

Достава за 3-4 работни дена

DPD

44 дена враќање на парите