Луксузен машки часовник Calvin Max

Врвен, мултифункционален рачен часовник идеален за секој маж

4180 ден 2090 ден

ПЛАЌАЊЕ ПРИ ПРЕВЗЕМАЊЕ

Бесплатна поштарина

Потполно сигурно купување со можност на враќање без прашање

Модерен часовник со врвен квалитет за самоуверен маж со стил

Луксузниот машки часовник Calvin Max е направен од нерѓосувачки челик со стакло отпорно на удари и гребење. Идеално се комбинира со деловни одела, спортски комбинации и опуштени варијанти.

АНАЛОГНО-ДИГИТАЛЕН ДИСПЛЕЈ

Машкиот часовник Calvin Max има бројчаник и сказалки во комбинација со дигитален приказ на броеви. Се карактеризира со квалитетен и траен механизам.

УДОБНА КАИШКА ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК

Висококвалитетниот и прилагодлив ремен од нерѓосувачки челик совршено одговара на секоја рака. Обезбедува сигурна удобност во текот на целиот ден.

ИНТЕГРИРАНА СТОПЕРКА И АЛАРМ

Во куќиштето на часовникот се вградени стоперка и опција за навивање на аларм. Часовникот прикажува точно време во 12/24-часовен формат, датум и ден во неделата.

ОТПОРЕН НА УДАРИ И ВОДА

Луксузниот часовник од нерѓосувачки челик Calvin Max е отпорен на удари и гребење. Отпорен е на длабочина до 10 метри без притискање на копчиња под вода.

Идеален моден детал со кој ќе ги оставите без здив припадничките на поубавиот пол.

3 најдобри карактеристики на Calvin Max часовникот со две временски зони, кој би требало да ги има секој деловен човек и маж со стил:

ПОЗАДИНСКО СВЕТЛО НА ДИСПЛЕЈОТ

Единствениот дисплеј кој свети осигурува да можете и во темница да гледате на час без проблеми. Покрај тоа, часовникот има аларм и стоперка.

ЕДИНСТВЕН ДИЗАЈН

Нерѓосувачки челик. сребрено-црна комбинација и единствен дизајн допринесува на елегантниот изглед на часовникот кој одговара на секој маж.

СПОЈ НА ЕЛЕГАНЦИЈА И МАЖЕСТВЕНОСТ

Часовникот ја истакнува мажествената страна кај мажот, но одлично се вклопува и со спортски типови. Многумина ќе ги остави без здив.

Луксузен машки часовник Calvin Max

Уште само 5 артикли на залиха

Продадени 71 парчиња во последните 24 часа

150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Луксузниот машки часовник Calvin Max изработен од нерѓосувачки челик и стакло отпорно на удари. Идеален е како моден детал со помош на кој секој маж ќе привлекува внимание.
Производот не е достапен во продавниците!
Оцена 4,7 / 5
Изберете количина:

4180ден 2090ден

Бесплатна поштарина

Достава за 3-4 работни дена

Технички спецификации

Главни функции:

Аналогно-дигиталниот часовник го прикажува точното време, датум и денови во неделата. Има вградена опција за аларм и стоперка. Идеално одговара на раката на секој маж и е идеален за секојдневно носење и специјални прилики.

Боја на часовникот:

Сребрено-црна.

Материјал на часовникот:

Нерѓосувачки челик и отпорно стакло.

Материјал на ременот:

Нерѓосувачки челик.

Водоопорност:

Отпорен на вода до 10 метри длабочина, без притискање на копчиња на часовникот.

Дисплеј:

дигитален и аналоген.

Дијаметар на куќиште:

5,0 cm.

Дебелина на куќиште:

1,64 cm.

Дебелина на куќиште:

1,64 cm.

Должина на ремен:

20 cm.

Ширина на ремен:

2,1 cm.

100% купување без ризик

Можете да ни го вратите производот и ќе ви ги вратиме парите, без дополнителни прашања.

Каде да ја испратиме Вашата нарачка?

1x

 2090ден /пар.

Топ селекција
2x

 1945.00ден /пар.

Супер заштеда
3x

 1730.00ден /пар.

Како да Ве контактира курирот?
Обевезно внеси име и презиме
Задолжителна информација
Каде да ги пратиме Calvin Max ?
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација

Пакетот се доставува од складиштето на ЕУ

Известување за испорака

И покрај вонредните околности, нашата продавница работи нормално. Сепак, поради зголемениот број на нарачки, куририте доцнат со навремена достава. Затоа, очекувајте пратката да пристигне подоцна отколку што се очекуваше. Работиме брзо за да го решиме овој проблем. Ви благодариме и се надеваме дека ќе не поддржите и ќе го земете вашиот пакет дури и ако е доцна.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

4180 ден 2090 ден -39%
Бесплатна поштарина!
Пратете ми ја веднаш

Денес нарачуваш, среда 27.03 добиваш!

Со праќање на нарачката го прифаќам плаќањето. Цената важи за пакет производ и книга

Не ја пропуштајте оваа одлична можност и земете еден од нашите ексклузивни подароци за изненадување за само 368ден, чија минимална вредност во редовната продажба е 1849ден.


Пакет производ и книга

Осигурување на пакетот

49 ден

Приоритетна достава

99 ден

+ 1 година гаранција

199 ден

100% сигурно купување

Достава за 3-4 работни дена

DPD

44 дена враќање на парите

Нарачка

100% сигурно купување

Достава за 3-4 работни дена

DPD

44 дена враќање на парите