Delta Q - модерен часовник со спортски дизајн за секој вистински маж

Машки водоотпорен часовник

3180 ден 1590 ден

ПЛАЌАЊЕ ПРИ ПРЕВЗЕМАЊЕ

Бесплатна поштарина

Потполно сигурно купување со можност на враќање без прашање

Совршен часовник за сите активни мажи кои се борат до последната секунда!

Навидум обичниот часовник има многу корисни функции кои секојдневието го прават многу полесно. Со него ќе заборавите на доцнењето и отежнатото читање на време. Исто така го покажува времето во 2 различни формати.

СПОРТСКИ ДИЗАЈН

Delta Q часовникот совршено одговара на секој рачен зглоб. Погоден е за секојдневна употреба и покажува време и датум со голема точност. Има стоперка, бројач и аларм.

ВОДООТПОРЕН

Дождот ништо не му може бидејќи е направен од висококвалитетен материјал кој го прави водоотпорен. Отпорен е и на пот па не мора да го тргате за било какви физички активности.

ЦВРСТО И ОТПОРНО СТАКЛО

Стаклото на часовникот, кое е силно прицврстено на куќиштето, е направено од квалитетна смола. Многу е цврсто и отпорно на удари. Покрај тоа, часовникот има вградено светло кое се вклучува со помош на копчето од страната.

РЕМЕН КОЈ СЕ ПОДЕСУВА

Ременот на Delta Q часовникот е многу мек и удобен. На ременот има тока, како и мали дупчиња по целата должина за да се прилагоди соодветната и идеална должина на ременот.

Нема повеќе доцнење и смислување на постојани изговори

Со Delta Q часовникот нема да испуштите ниеден важен деловен или љубовен состанок. Дури, љубовните состаноци ќе ги паметите баш по него!

ТОЧЕН ВО СЕКУНДА

Го покажува времето со голема прецизност. Благодарение на алармот што го поседува, ќе бидете точни во секунда - исто како вашиот нов часовник. Доцнењето е минато. Сега секогаш ќе стигнете на време на секој важен деловен состанок или неизбежна средба.

СПОРТИСТИТЕ ГО ОБОЖАВААТ

Delta Q часовникот е наменет за сите форми на активности на отворено и во затворен простор. Најмногу го сакаат спортистите затоа што е исклучително издржлив и отпорен на пот. Исто така, многу е лесен и удобен па нема да ви пречи во движењето и не предизвикува непријатности при ненадејни движења со раката.

НИКОГАШ ПОЛЕСНО ЧИТАЊЕ НА ВРЕМЕТО

Броевите на екранот се големи, што во голема мера го олеснува читањето на времето. Благодарение на вграденото осветлување, ќе бидете во можност лесно да го видите времето и во темница. Повеќе нема да морате да ги напрегате очите за да видите колку е часот.

Delta Q - машки водоотпорен часовник

Уште само 5 артикли на залиха

Продадени 71 парчиња во последните 24 часа

150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Машкиот водоотпорен часовник Delta Q не може да се најде во продавниците. Затоа, искористете ја оваа единствена можност и нарачајте го овој спортски часовник. Неговиот уникатен дизајн го прави безвременски, па ќе можете да уживате во него со години!
Производот не е достапен во продавниците!
Оцена 4,7 / 5
Изберете количина:

3180ден 1590ден

Бесплатна поштарина

Достава за 3-4 работни дена

Технички спецификации

Опис:

Машки часовник Delta Q - едноставен часовник со спортски дизајн. Лесен и удобен е па затоа е совршен за секојдневно носење.

Материјал:

Ременот е направен од полиуретан, токата од нерѓосувачки челик, а куќиштето е направено од пластика.

Боја:

Црна.

Дијаметар на часовникот:

49 мм.

Ширина на ременот:

22 мм.

Должина на ременот:

25 см.

Тежина на часовникот:

50 грама.

Пакет:

Во пакувањето има 1х Машки водоотпорен часовник.

Употреба:

Погоден за секојдневно носење и за сите спортски или било кои други активности на отворено и затворено. Совршен е за спортисти, деловни луѓе, студенти и сите други мажи.

Начин на употреба:

Едноставно се користи. На десната и левата страна се наоѓаат по 2 копчиња со кои се вршат сите подесувања на часовникот!

100% купување без ризик

Можете да ни го вратите производот и ќе ви ги вратиме парите, без дополнителни прашања.

Каде да ја испратиме Вашата нарачка?Праќаме нарачка,
ве молиме почекајте!
Каде да ја доставиме
Вашата нарачка?
Пратете ми ја веднаш Со праќање на нарачката го прифаќам плаќањето.
Осигурување на пакетот
49.00 ден
Приоритетна достава
99.00 ден
+ 1 година гаранција
199.00 ден
Плаќање при испорака

11

100% сигурно купување

100% сигурно купување

Достава за 3-4 работни дена

DPD

44 дена враќање на парите

100% сигурно купување

Достава за 3-4 работни дена

DPD

44 дена враќање на парите