Спортски машки часовник Hector Army

Мултифункционален часовник погоден за секојдневно носење и посебни пригоди

3180ден 1590ден

ПЛАЌАЊЕ ПРИ ПРЕВЗЕМАЊЕ

Бесплатна поштарина

Потполно сигурно купување со можност на враќање без прашање

Збогатете ја својата колекција на часовници со овој неверојатен примерок

Овој мултифункционален часовник е погоден за сите видови на активности. Благодарение на својот спортски дизајн погоден е и за секојдневна употреба.

МНОШТВО КОДОВИ

Широк спектар на функции Овој спортски часовник со модерен изглед има многу корисни функции: стоперка, аларм, календар, неделник, LED осветлување, а покрај тоа содржи и двоен екран со аналоген и дигитален приказ на време.

ИДЕАЛЕН ПОДАРОК

Освен што е идеален за вас, исто така може да биде одличен подарок за луѓе кои ви се драги. Неговиот дизајн и необичност ќе го воодушеви секого.

ВОДООТПОРЕН Е

Нема веќе да морате да се грижите за тоа дали ќе го наводените часовникот, а без проблеми можете да нуркате и на длабочина од 30 метри. Вашиот часовник и понатаму беспрекорно ќе работи.

ИЗДРЖЛИВ И ОТПОРЕН НА УДАРИ

Направен е од висококвалитетен материјал кој не само што го прави водоотпорен, туку го прави и отпорен на удари.

Дополнете го својот стил со овој необичен и единствен додаток

Три основни карактеристики на часовникот поради кои секој вистински маж ќе го обожава:

ПОГОДЕН ЗА СИТЕ ВИДОВИ АКТИВНОСТИ

Иако е голем, часовникот е многу пријатен за носење така што нема ни да го чувствувате. Можете да се занимавате со било која активност. Можете да трчате, да играте фудбал, кошарка, па дури и да пливате.

ЗА МАЖИ КОИ ЗНААТ ШТО САКААТ

Часовникот е својствен поради својот необичен изглед и висок квалитет, и наменет е за мажи со стил и мажи кои знаат што сакаат.

ПРИЛАГОДЛИВ И ИЗДРЖЛИВ

Ременот на часовникот е прилагодлив, така што совршено ќе одговара на сечија рака. Покрај тоа, часовникот е инспириран од воените часовници, па затоа е висококвалитетен, издржлив и отпорен на удари.

Спортски машки часовник Hector Army

Уште само 5 артикли на залиха

Продадени 71 парчиња во последните 24 часа

150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Израдувајте се себеси и своите најмили со необичен и висококвалитетен машки часовник кој секого ќе го воодушеви.
Производот не е достапен во продавниците!
Оцена 4,7 / 5
Изберете количина:
Боја:

3180ден 1590ден

Бесплатна поштарина

Достава за 3-4 работни дена

Технички спецификации

Материјал:

Часовникот е направен од цврста гума, ресин смола, и хардлекс стакло

Водоотпорност:

до 30 м.

Должина на ременче:

23 см.

Ширина на ремен:

21 мм

Дебелина на куќиштето:

15 мм

Функции:

Содржи двоен екран со дигитален и аналоген приказ на времето, стоперка, аларм, календар, неделник, и LED осветлување.

Употреба:

Овој часовник е совршен за сите видови спортови, внатрешни и надворешни активности или за секојдневна употреба!

100% купување без ризик

Можете да ни го вратите производот и ќе ви ги вратиме парите, без дополнителни прашања.

Каде да ја испратиме Вашата нарачка?Праќаме нарачка,
ве молиме почекајте!
Каде да ја доставиме
Вашата нарачка?
Пратете ми ја веднаш Со праќање на нарачката го прифаќам плаќањето.
Осигурување на пакетот
49.00 ден
Приоритетна достава
99.00 ден
+ 1 година гаранција
199.00 ден
Плаќање при испорака

11

100% сигурно купување

100% сигурно купување

Достава за 3-4 работни дена

DPD

44 дена враќање на парите

100% сигурно купување

Достава за 3-4 работни дена

DPD

44 дена враќање на парите