Спортски машки часовник Hector Army

Мултифункционален часовник погоден за секојдневно носење и посебни пригоди

2980ден 1490ден

ПЛАЌАЊЕ ПРИ ПРЕВЗЕМАЊЕ

Бесплатна поштарина

Потполно сигурно купување со можност на враќање без прашање

Збогатете ја својата колекција на часовници со овој неверојатен примерок

Овој мултифункционален часовник е погоден за сите видови на активности. Благодарение на својот спортски дизајн погоден е и за секојдневна употреба.

МНОШТВО КОДОВИ

Широк спектар на функции Овој спортски часовник со модерен изглед има многу корисни функции: стоперка, аларм, календар, неделник, LED осветлување, а покрај тоа содржи и двоен екран со аналоген и дигитален приказ на време.

ИДЕАЛЕН ПОДАРОК

Освен што е идеален за вас, исто така може да биде одличен подарок за луѓе кои ви се драги. Неговиот дизајн и необичност ќе го воодушеви секого.

ВОДООТПОРЕН Е

Нема веќе да морате да се грижите за тоа дали ќе го наводените часовникот, а без проблеми можете да нуркате и на длабочина од 30 метри. Вашиот часовник и понатаму беспрекорно ќе работи.

ИЗДРЖЛИВ И ОТПОРЕН НА УДАРИ

Направен е од висококвалитетен материјал кој не само што го прави водоотпорен, туку го прави и отпорен на удари.

Дополнете го својот стил со овој необичен и единствен додаток

Три основни карактеристики на часовникот поради кои секој вистински маж ќе го обожава:

ПОГОДЕН ЗА СИТЕ ВИДОВИ АКТИВНОСТИ

Иако е голем, часовникот е многу пријатен за носење така што нема ни да го чувствувате. Можете да се занимавате со било која активност. Можете да трчате, да играте фудбал, кошарка, па дури и да пливате.

ЗА МАЖИ КОИ ЗНААТ ШТО САКААТ

Часовникот е својствен поради својот необичен изглед и висок квалитет, и наменет е за мажи со стил и мажи кои знаат што сакаат.

ПРИЛАГОДЛИВ И ИЗДРЖЛИВ

Ременот на часовникот е прилагодлив, така што совршено ќе одговара на сечија рака. Покрај тоа, часовникот е инспириран од воените часовници, па затоа е висококвалитетен, издржлив и отпорен на удари.

Спортски машки часовник Hector Army

Уште само 5 артикли на залиха

Продадени 71 парчиња во последните 24 часа

150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Израдувајте се себеси и своите најмили со необичен и висококвалитетен машки часовник кој секого ќе го воодушеви.
Производот не е достапен во продавниците!
Оцена 4,7 / 5
Изберете количина:
Боја:

2980ден 1490ден

Бесплатна поштарина

Достава за 3-4 работни дена

Технички спецификации

Материјал:

Часовникот е направен од цврста гума, ресин смола, и хардлекс стакло

Водоотпорност:

до 30 м.

Должина на ременче:

23 см.

Ширина на ремен:

21 мм

Дебелина на куќиштето:

15 мм

Функции:

Содржи двоен екран со дигитален и аналоген приказ на времето, стоперка, аларм, календар, неделник, и LED осветлување.

Употреба:

Овој часовник е совршен за сите видови спортови, внатрешни и надворешни активности или за секојдневна употреба!

100% купување без ризик

Можете да ни го вратите производот и ќе ви ги вратиме парите, без дополнителни прашања.

Каде да ја испратиме Вашата нарачка?

1x

 1490ден /пар.

Топ селекција
2x

 1295.00ден /пар.

Супер заштеда
3x

 1063.33ден /пар.

Производ 1
Боја: Ве молиме изберете својства на производот:
Како да Ве контактира курирот?
Обевезно внеси име и презиме
Задолжителна информација
Каде да ги пратиме Hector Army ?
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација

Пакетот се доставува од складиштето на ЕУ

Известување за испорака

И покрај вонредните околности, нашата продавница работи нормално. Сепак, поради зголемениот број на нарачки, куририте доцнат со навремена достава. Затоа, очекувајте пратката да пристигне подоцна отколку што се очекуваше. Работиме брзо за да го решиме овој проблем. Ви благодариме и се надеваме дека ќе не поддржите и ќе го земете вашиот пакет дури и ако е доцна.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

2980 ден 1490 ден -37%
Бесплатна поштарина!
Пратете ми ја веднаш

Денес нарачуваш, вторник 05.03 добиваш!

Со праќање на нарачката го прифаќам плаќањето. Цената важи за пакет производ и книга

Не ја пропуштајте оваа одлична можност и земете еден од нашите ексклузивни подароци за изненадување за само 368ден, чија минимална вредност во редовната продажба е 1849ден.


Пакет производ и книга

Осигурување на пакетот

49 ден

Приоритетна достава

99 ден

+ 1 година гаранција

199 ден

100% сигурно купување

Достава за 3-4 работни дена

DPD

44 дена враќање на парите

Нарачка

100% сигурно купување

Достава за 3-4 работни дена

DPD

44 дена враќање на парите