Елегантен машки часовник London Silver

Направен од не'рѓосувачки челик и со автоматски механизам

4180 ден 2090 ден

ПЛАЌАЊЕ ПРИ ПРЕВЗЕМАЊЕ

Бесплатна поштарина

Потполно сигурно купување со можност на враќање без прашање

Часовникот е направен за модерни мажи кои знаат што сакаат

Врвниот машкичасовник London Silver е направен од нерѓосувачки челик и отпорене на удари. Уникатен е поради својот изглед и квалитет, така што е идеален за мажи со стил.

АВТОМАТСКО НАВИВАЊЕ

Часовникот London Silver го движи автоматски механзам, кој сам се навива.

УДОБЕН РЕМЕН ОД ЧЕЛИК

Трајната и прилагодувачка каишка од челик дава удобност при целодневно носење на часовникот.

ИДЕАЛЕН ПОДАРОК

London Silver е часовник кој може да ја краси вашата или раката на некој ваш близок. На овој подарок секој би се радувал!

ОТПОРЕН НА УДАРИ

Часовникот London Silver е отпорен на удари благодарение на нерѓосувачкиот челик од кој е направен.

Времето нека ви минува елегантно!

Многу задоволни купувачи ни кажуваат колку се задоволни од часовникот London Silver - без разлика дали го купиле за себе или за подарок, бидејќи е со одличен квалитет и поволна цена! 3 најдобри одлики на часовникот London Silver, кој треба да го има секој современ маж:

СКАЗАЛКИ КОИ НИКОГАШ НЕМА ДА ВЕ ИЗНЕВЕРАТ

Уникатниот дизајн на сказалките и нивната точност се најважните карактеристики на овој часовник. Во секој момент ќе го знаете точното време.

ЕЛЕГАНТЕН ИЗГЛЕД ЗА ПОСЕБНИ ПРИЛИКИ

Нерѓосувачкиот челик придонесува за елегантен изглед на часовникот за мажи кои се грижат за својот изглед. Часовникот е погоден и за специјални прилики.

ЧАСОВНИК ЗА СПОРТИСТИ И МАЖИ СО СТИЛ

Изработен е од нерѓосувачки челик така што е погоден за деловни состаноци и спортски активности.

Елегантен машки рачен часовник London Silver

Уште само 5 артикли на залиха

Продадени 71 парчиња во последните 24 часа

150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Подарете си себе си или на своите најблиски врвен часовник со автоматски механизам кој сам се навива.
● од нерѓосувачки челик
● удобен метален ремен
● отпорен на удари
● спортски и стилски часовник
● совршена идеја за подарок за сите мажи
Производот не е достапен во продавниците!
Оцена 4,7 / 5
Изберете количина:

4180ден 2090ден

Бесплатна поштарина

Достава за 3-4 работни дена

Технички спецификации

Боја на часовникот:

Метално сребрена

Материјал:

Нерѓосувачки челик

Материјал на ременот:

Метал

Водоотпорност:

Не е водоотпорен и потребно е да се трга пред миење раце

Механизам:

Автоматско навивање

100% купување без ризик

Можете да ни го вратите производот и ќе ви ги вратиме парите, без дополнителни прашања.

Каде да ја испратиме Вашата нарачка?

1x

 2090ден /пар.

Топ селекција
2x

 1895.00ден /пар.

Супер заштеда
3x

 1663.33ден /пар.

Како да Ве контактира курирот?
Обевезно внеси име и презиме
Задолжителна информација
Каде да ги пратиме London Silver ?
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација

Пакетот се доставува од складиштето на ЕУ

Известување за испорака

И покрај вонредните околности, нашата продавница работи нормално. Сепак, поради зголемениот број на нарачки, куририте доцнат со навремена достава. Затоа, очекувајте пратката да пристигне подоцна отколку што се очекуваше. Работиме брзо за да го решиме овој проблем. Ви благодариме и се надеваме дека ќе не поддржите и ќе го земете вашиот пакет дури и ако е доцна.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

4180 ден 2090 ден -48%
Бесплатна поштарина!
Пратете ми ја веднаш

Денес нарачуваш, среда 27.03 добиваш!

Со праќање на нарачката го прифаќам плаќањето. Цената важи за пакет производ и книга

Не ја пропуштајте оваа одлична можност и земете еден од нашите ексклузивни подароци за изненадување за само 368ден, чија минимална вредност во редовната продажба е 1849ден.


Пакет производ и книга

Осигурување на пакетот

49 ден

Приоритетна достава

99 ден

+ 1 година гаранција

199 ден

100% сигурно купување

Достава за 3-4 работни дена

DPD

44 дена враќање на парите

Нарачка

100% сигурно купување

Достава за 3-4 работни дена

DPD

44 дена враќање на парите