Елегантен женски часовник Paris Night

Елегантен женски часовник со современ дизајн и врвен квалитет

2780ден 1390ден

ПЛАЌАЊЕ ПРИ ПРЕВЗЕМАЊЕ

Бесплатна поштарина

Потполно сигурно купување со можност на враќање без прашање

За сите дами и жени со стил ова ќе биде љубов на прв поглед!

Женскиот часовник Paris Night има елегантно кожно ременче и куќиште отпорно на удари. Ја истакнува женственоста и идеално се вклопува со сите модни комбинации.

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Овој елегантен часовник го одликува врвен квалитет на изработка и неодолива елеганција. Па затоа е идеален за жени кои знаат да го ценат квалитетот и елеганцијата.

КВАЛИТЕТЕН КОЖЕН РЕМЕН

Кожниот ремен во комбинација со златно-црното куќиште и дисплеј со точки се вистински одраз на елеганција. Ременчето е удобно за носење.

ПРИКАЗ НА ДАТУМ

Елегантниот женски часовник Paris Night го надополнува вашиот изглед со својот единствен дизајн и ви помага секој ден да се ориентирате покажувајќи ви го точното време и датум.

ПРИЛАГОДЛИВА ВЕЛИЧИНА

Часовникот е дизајниран така совршено да одговара на сечија рака. Благодарение на копчето величината на ременчето може да се прилагоди.

Нека овој совршен моден детал биде вашиот избор!

Било да го купите за себеси, или да го добиете на подарок - нема да можете да се одделите од овој часовник бидејќи совршено ќе одговара на секоја ваша комбинација.

ПРЕФИНЕТОСТ И ЕЛЕГАНЦИЈА

Елегантниот женски часовник Paris Night е со единствен дизајн и одлично одговара на секоја жена која има изострен вкус. Идеално се комбинира со сите дневни и вечерни модни комбинации.

СОВРЕМЕН И БЕЗВРЕМЕНСКИ ДИЗАЈН

Овој отмен женски часовник има кожно ременче и убаво дизајнирано златно-црно куќиште. Класичните златни стрелки исто така се одраз на елеганција и безвременски дизајн.

ЖЕНСТВЕНОСТА НА ПРВО МЕСТО

Впечатливиот, а сепак едноставен модел на часовник на вашата рака ќе ги плени сите, како мажите така и жените.

Елегантен женски часовник Paris Night

Уште само 5 артикли на залиха

Продадени 71 парчиња во последните 24 часа

150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Елегантниот женски часовник Paris Night ќе ја истакне вашата женственост и ќе го надополни вашиот моден изглед. Идеален е за секоја жена со стил и за секоја пригода.
Производот не е достапен во продавниците!
Оцена 4,7 / 5
Изберете количина:

2780ден 1390ден

Бесплатна поштарина

Достава за 3-4 работни дена

Технички спецификации

Опис:

Елегантен женски часовник Paris Night

Материјал на ременчето:

кожа

Материјал на куќиштето:

метал, минерално стакло многу отпорно на гребење

Дијаметар на куќиштето:

36 мм

Дебелина на куќиште:

10 мм

Должина на ременче:

20,5 см

Ширина на ременче:

15 мм

Механизам:

кварцен

Функција:

приказ на време и датум

100% купување без ризик

Можете да ни го вратите производот и ќе ви ги вратиме парите, без дополнителни прашања.

Каде да ја испратиме Вашата нарачка?

1x

 1390ден /пар.

Топ селекција
2x

 1195.00ден /пар.

Супер заштеда
3x

 963.33ден /пар.

Како да Ве контактира курирот?
Обевезно внеси име и презиме
Задолжителна информација
Каде да ги пратиме Paris Night ?
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација

Пакетот се доставува од складиштето на ЕУ

Известување за испорака

И покрај вонредните околности, нашата продавница работи нормално. Сепак, поради зголемениот број на нарачки, куририте доцнат со навремена достава. Затоа, очекувајте пратката да пристигне подоцна отколку што се очекуваше. Работиме брзо за да го решиме овој проблем. Ви благодариме и се надеваме дека ќе не поддржите и ќе го земете вашиот пакет дури и ако е доцна.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

2780 ден 1390 ден -25%
Бесплатна поштарина!
Пратете ми ја веднаш

Денес нарачуваш, среда 27.03 добиваш!

Со праќање на нарачката го прифаќам плаќањето. Цената важи за пакет производ и книга

Не ја пропуштајте оваа одлична можност и земете еден од нашите ексклузивни подароци за изненадување за само 368ден, чија минимална вредност во редовната продажба е 1849ден.


Пакет производ и книга

Осигурување на пакетот

49 ден

Приоритетна достава

99 ден

+ 1 година гаранција

199 ден

100% сигурно купување

Достава за 3-4 работни дена

DPD

44 дена враќање на парите

Нарачка

100% сигурно купување

Достава за 3-4 работни дена

DPD

44 дена враќање на парите