Route66 - ретро панк машка нараквица

Кожен ремен со фино обработени рабови и метални делови за кул изглед

2380 ден 1190 ден

ПЛАЌАЊЕ ПРИ ПРЕВЗЕМАЊЕ

Бесплатна поштарина

Потполно сигурно купување со можност на враќање без прашање

Уште само 5 артикли на залиха

Продадени 71 парчиња во последните 24 часа

150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Моќна машка нараквица со три ремени, украсена со метални споеви, со неизбежниот симбол на сите патници - ROUTE 66. Благодарение на квалитетот на изработката, ќе имате убав и траен, ретро панк моден детал. Изработена е од квалитетна кожа и нерѓосувачки материјал со копче поради кое нема да ви паѓа од раката. Ќе ве следи долго на сите патувања и ќе ви носи среќа на патот!
Производот не е достапен во продавниците!
Оцена 4,7 / 5
Изберете количина:

2380ден 1190ден

Бесплатна поштарина

Достава за 3-4 работни дена

Со купување на нараквицата Route66 само денес добивате и ReiChi потполно бесплатно!

ReiChi нараквица со посебно избрани камења од лава. Секоај од 7 перли во разни бои одговара на седумте чакри во човечкото тело - што дава холистички ReiChi пристап и позитивна енергија за да ја постигнете посакуваната рамнотежа на телото и умот.

Купете Route66

100% купување без ризик

Можете да ни го вратите производот и ќе ви ги вратиме парите, без дополнителни прашања.

Каде да ја испратиме Вашата нарачка?



Праќаме нарачка,
ве молиме почекајте!
Каде да ја доставиме
Вашата нарачка?
Плаќање при испорака

11

100% сигурно купување

100% сигурно купување

Достава за 3-4 работни дена

DPD

44 дена враќање на парите