Елегантен машки часовник Winston White - за мажи со стил

Часовник направен од нерѓосувачки челик со засилено стакло

3180 ден 1590 ден

ПЛАЌАЊЕ ПРИ ПРЕВЗЕМАЊЕ

Бесплатна поштарина

Потполно сигурно купување со можност на враќање без прашање

Елегантен часовник за мажи со стил

Квалитетниот машки часовникWinston White е направен од нерѓосувачки челик со засилено стакло отпорно на удари. Водоотпорниот часовник е со совршен механизам и покажува датум. Едноставниот изглед е подобен за секој маж со стил.

КВАЛИТЕТЕН МЕХАНЗАМ

ЧасовникотWinston White го движи квалитетен кварцен механизам кој покажува точно време и датум.

УДОБНА КАИШКА ОД НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК

Трајната и прилагодувачка каишка од челик дава удобност при целодневно носење на часовникот.

ВОДООТПОРЕН ЧАСОВНИК СО ВИСОК КВАЛИТЕТ

Нема опасност со намокрување да престане да работи часовникот. Гарантирано висок квалитет.

ОТПОРЕН НА УДАРИ

ЧасовникотWinston White е отпорен на удари. Направен од нерѓосувачки челик во комбинација со засилено стакло.

Вашиот стил ќе биде збогатен со овој моден детал!

Одличен квалитет, поволна цена и модерен дизајн се причините овој часовник да е избор за секој вистински маж!

ВРВЕН КВАЛИТЕТ

Елегантен сребрено-црн часовник со привлечен дизајн од нерѓосувчки челик со засилено стакло и врвен квалитет. Часовникот е со трајна боја, отпорен на удари и вода.

ЕЛЕГАНТЕН ИЗГЛЕД ЗА ПОСЕБНИ ПРИЛИКИ

Нерѓосувачкиот челик дава елегантен изглед на мажот кој се грижи за својот изглед. Часовникот е погоден и за посебни прилики но и за секојдневно носење.

ЈА ИСТАКНУВА ВАШАТА УНИКАТНОСТ

Модерен машки часовник кој прилега на секој маж и го прави посебен. Без разлика дали го носите на службени состаноци, излегување или во сите прилики - ќе ја истакне вашата уникатност и стил.

Елегантен машки часовникWinston White

Уште само 5 артикли на залиха

Продадени 71 парчиња во последните 24 часа

150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Дополнете го својот изглед со часовник кој плени и го нагласува вашиот стил. Идеално стои со секаква гардероба, а секој маж го прави харизматичен и посебен.
Производот не е достапен во продавниците!
Оцена 4,7 / 5
Изберете количина:

3180ден 1590ден

Бесплатна поштарина

Достава за 3-4 работни дена

Технички спецификации

Опис:

Кварцен часовникWinston White со диплеј за точно време и датум. Идеален е за бизнисмени, спортисти но и сите мажи со стил.

Материјал:

нерѓосувачки челик со засилено стакло

Боја:

сребрено-бела

Водоотпорност:

водоотпорен

Механизам:

кварцен

Пакување:

Во пакувањето добивате елегантен сребрено-црн часовник со засилено стакло и каиш од нерѓосувачки челик

Големина на куќиштето:

45 mm x 43 mm

Должина на каиш:

258 mm

100% купување без ризик

Можете да ни го вратите производот и ќе ви ги вратиме парите, без дополнителни прашања.

Каде да ја испратиме Вашата нарачка?

1x

 1590ден /пар.

Топ селекција
2x

 1395.00ден /пар.

Супер заштеда
3x

 1196.67ден /пар.

Како да Ве контактира курирот?
Обевезно внеси име и презиме
Задолжителна информација
Каде да ги пратиме Winston White ?
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација

Пакетот се доставува од складиштето на ЕУ

Известување за испорака

И покрај вонредните околности, нашата продавница работи нормално. Сепак, поради зголемениот број на нарачки, куририте доцнат со навремена достава. Затоа, очекувајте пратката да пристигне подоцна отколку што се очекуваше. Работиме брзо за да го решиме овој проблем. Ви благодариме и се надеваме дека ќе не поддржите и ќе го земете вашиот пакет дури и ако е доцна.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

3180 ден 1590 ден -48%
Бесплатна поштарина!
Пратете ми ја веднаш

Денес нарачуваш, вторник 05.03 добиваш!

Со праќање на нарачката го прифаќам плаќањето. Цената важи за пакет производ и книга

Не ја пропуштајте оваа одлична можност и земете еден од нашите ексклузивни подароци за изненадување за само 368ден, чија минимална вредност во редовната продажба е 1849ден.


Пакет производ и книга

Осигурување на пакетот

49 ден

Приоритетна достава

99 ден

+ 1 година гаранција

199 ден

100% сигурно купување

Достава за 3-4 работни дена

DPD

44 дена враќање на парите

Нарачка

100% сигурно купување

Достава за 3-4 работни дена

DPD

44 дена враќање на парите