XTerminator - ултразвучен апарат против штетници

Ги одбива сите штетници, бубачки и инсекти без ваша интервенција

2380 ден 1190 ден

ПЛАЌАЊЕ ПРИ ПРЕВЗЕМАЊЕ

Бесплатна поштарина

Потполно сигурно купување со можност на враќање без прашање

Вашиот дом ќе биде сигурно место!

Ефикасна заштита за сите домашни. Без паника поради несакани „гости„ односно животинки внатре во домот - глувци, стаорци, бубашваби, комарци, бубачки, скакулци, муви, оси, стршлени и други инсекти.

РАДИУС ОД 120 М2

XTerminator работи на принцип на ултразвучни бранови кои ги одбиваат глодарите и инсектите. Само го вклучувате во струја и веднаш почнува да делува. Покрива радиус од120 m²!

СИГУРНО И БЕЗОПАСНО СРЕДСТВО

Користењето на овој ултразвучен апарат против штетници, нема штетно влијание на вас, вашите деца или домашните миленици. Апаратот е 100% безопасен и безбеден за употреба.

БЕЗЗВУЧНИ УЛТРАЗВУЧНИ БРАНОВИ

Освен што не е токсичен и не содржи опасни хемикалии,XTerminator не предизвикува врева додека работи па не им пречи на луѓето. Неговите ултразвучни бранови единствено сметаат на штетниците и ви помага да ги решите.

НЕОГРАНИЧЕНО ВРЕМЕ НА УПОТРЕБА

XTerminator може да го користете кога сакате и колку сакате. Неговата предност е што не мора да го полните. Предвиден е за дневна и ноќна употреба а во темница свети црвена ламба за лесно наоѓање.

Глодарите, бубачките и летечките инсекти никогаш повеќе нема да влезат во вашиот дом!

Никаде не се чувствуваме како дома па затоа е време престојот во домот да биде сигурен и квалитетен. Во тоа ќе ви помогнеXTerminator - врвен ултразвучен апарат кои ги растерува штетниците и ќе ве поштеди од вревата што ја создаваат.

ИНТЕРВЕНИРА НАМЕСТО ВАС

Го штити домот од темели до кров! Исфрлете ги сите мамци за глувци, мрежи на прозорците, лепливи траки против муви и отрови за глувци. Препуштете му ја работата на овој апарат, исфрлете ги отровите и другите штетни средства од домот, бидејќи вашите деца може да ги најдат.

МИРЕН И СИГУРЕН ПРЕСТОЈ

Осите, комарците, мравките, пајаците, болвите и другите животинки веќе нема да прават хаос во вашиот дом. Овој ултразвучен апарат е овде да ве заштити од нивна инвазија, но и потенцијални убоди навечер кога е запалено светлото, при спиење или преку ден.

ПРОВЕТРЕТЕ ГО ДОМОТ БЕЗ ГРИЖИ

Би ги отвориле прозорците и вратите во домот да влезе свеж воздух но се плашете дека во домот ќе влезат инсекти, бубачки и други несакани животинки? Нема веќе страв и грижа бидејќи брановите одXTerminator прават невидлив зид кој го штити секој дел од вашиот дом.

XTerminator - ултразвучен апарат против штетници

Уште само 5 артикли на залиха

Продадени 71 парчиња во последните 24 часа

150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Го штити вашиот дом како оклоп на војник при борба! Едноставен, безбеден, еколошки, тивок, без мириси и хемикалии, а така ефикасен кога е во прашање одбраната на вашиот дом од разни штетници.
Производот не е достапен во продавниците!
Оцена 4,7 / 5
Изберете количина:

2380ден 1190ден

Бесплатна поштарина

Достава за 3-4 работни дена

Технички спецификации

Опис:

XTerminator апаратот против штетници користи ултразвучна технологија да го вознемири нервниот систем на комарците, глувците, скакулците, пајаците, мушичките, гуштерите, бубачките и други штетници и да ги избрка подалеку од вас.

Материјал:

Цврста и трајнаABS пластика.

Боја:

Бела

Димензии:

90 mm x 56 mm x 50 mm

Ултразвучна фреквенција:

15-45 kHz

Моќност:

5-6 W

Работна температура:

0-40°C

Пакување:

Во пакувањето доаѓа1x XTerminator ултразвучен апарат против штетници.

Начин на употр:

Едноставно вклучете го XTerminator апаратот во струја и ќе почне да праќа ултразвучни бранови против штетници. Не треба да се полни. Може да го користите кога било и каде било во домот, канцеларија, угостителски и други објекти. Предвиден е за дневна и ноќна уотреба, а во темница свети ноќна светилка за полесно забележување.

100% купување без ризик

Можете да ни го вратите производот и ќе ви ги вратиме парите, без дополнителни прашања.

Каде да ја испратиме Вашата нарачка?

1x

 1190ден /пар.

Топ селекција
2x

 995.00ден /пар.

Супер заштеда
3x

 763.33ден /пар.

Како да Ве контактира курирот?
Обевезно внеси име и презиме
Задолжителна информација
Каде да ги пратиме Xterminator ?
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација

Пакетот се доставува од складиштето на ЕУ

Известување за испорака

И покрај вонредните околности, нашата продавница работи нормално. Сепак, поради зголемениот број на нарачки, куририте доцнат со навремена достава. Затоа, очекувајте пратката да пристигне подоцна отколку што се очекуваше. Работиме брзо за да го решиме овој проблем. Ви благодариме и се надеваме дека ќе не поддржите и ќе го земете вашиот пакет дури и ако е доцна.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

2380 ден 1190 ден -45%
Бесплатна поштарина!
Пратете ми ја веднаш

Денес нарачуваш, среда 27.03 добиваш!

Со праќање на нарачката го прифаќам плаќањето. Цената важи за пакет производ и книга

Не ја пропуштајте оваа одлична можност и земете еден од нашите ексклузивни подароци за изненадување за само 368ден, чија минимална вредност во редовната продажба е 1849ден.


Пакет производ и книга

Осигурување на пакетот

49 ден

Приоритетна достава

99 ден

+ 1 година гаранција

199 ден

100% сигурно купување

Достава за 3-4 работни дена

DPD

44 дена враќање на парите

Нарачка

100% сигурно купување

Достава за 3-4 работни дена

DPD

44 дена враќање на парите