Луксузен машки паричник Edward

Класичен дизјан кој никогаш не излегува од мода

2580 ден 1290 ден

ПЛАЌАЊЕ ПРИ ПРЕВЗЕМАЊЕ

Бесплатна поштарина

Потполно сигурно купување со можност на враќање без прашање

Ќе одговара на секоја торбичка, секој џеб, и секој модерен маж!

Мажите со стил и сите вие кои сакате работи кои во исто време имаат прекрасен дизајн и мултифункционалност, Edward паричникот мора да го имате во вашата чанта.

СУПЕРИОРНА ИЗДРЖЛИВОСТ

Edward паричникот е висококвалитетен и корисен моден додаток. Благодарение на материјалот од кој е направен, се карактеризира со мекост и извонредна издржливост!

КЛАСИЧНО ЗНАЧИ НАЈДОБРО

Во разговорниот јазик, честопати можете да чуете дека класичното значи нешто обично. Се разбира, тоа не е точно, бидејќи за класично, уште од многу одамна, се смета сѐ она што е најдобро. Токму таков е и Edward паричникот - класичен и врвен квалитет!

БРОЈНИ КОРИСНИ ПРЕГРАДИ

Внатрешноста на Edward паричникот се одликува со мноштво висококвалитетни и добро шиени прегради во кои можете да ставате банкноти, платежни картички, лична карта, возачка дозвола и слики од саканите во прозорчето наменето за фотографии.

ЌЕ ГИ ИСПОЛНИ ЖЕЛБИТЕ НА СЕКОЈ МАЖ

Друга предност на овој класичен паричник е тоа што одговара апсолутно на секој моден стил. Не само со својот класичен дизајн туку и со својата боја. Облечете елегантна кошула или удобна памучна маица и, се разбира, не го заборавајте својот омилен паричник.

Најдобар подарок за дечкото, сопругот, колегата или пријателот!

Секогаш кога ќе го извадите Edward паричникот од чантата за да платите нешто или го ставите на маса додека пиете пијалок, ќе испратите порака на лицето наспроти вас дека сте модерен, атрактивен и сигурен маж со стил.

ЈА МЕНУВА СЕКОЈА ТОРБИЧКА

Машките чанти обично се дизајнирани да се носат преку рамо, околу половината или во рака. Ако не сте обожавател и поддржувач на ниеден начин на носење на чанта, ќе го направите вистинскиот избор со Edward паричникот. Нема да се надува, па можете да го ставите во секој џеб.и

ПАРИЧНИКОТ ЗБОРУВА МНОГУ ЗА ВАС

Без разлика дали сте љубител на модни додатоци за мажи или не, луксузниот машки паричник е аксесоар кој секој маж треба да го има. Можеби мислите дека тоа е небитен детал, но неуредните паричници многу кажуваат за личноста - на пример, на вашиот клиент, избраничката, познаниците.

НЕПОГРЕШЛИВ ИЗБОР ЗА СИТЕ МАЖИ

Ниту еден маж нема да остане рамнодушен кон овој паричник, па така и неговата избраничка која ќе посака да му подари на својот партнер баш ваков паричник кој зрачи со луксуз. Момци и мажи, ова ќе биде знак дека вашите избранички ве сметаат за модерни мажи!

Луксузен машки паричник

Уште само 5 артикли на залиха

Продадени 71 парчиња во последните 24 часа

150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Совршен моден додаток кога одите на деловни состаноци, коктели, добротворни вечери, свадби, љубовни состаноци и слично. Ќе ви биде верен придружник во секоја пригода!
Производот не е достапен во продавниците!
Оцена 4,7 / 5
Изберете количина:

2580ден 1290ден

Бесплатна поштарина

Достава за 3-4 работни дена

Технички спецификации

Опис:

Луксузен машки паричник - непогрешлив избор за секој маж! Врвниот квалитет, мултифункционалноста, класичниот и модерен дизјан ќе говорат многу за вас и вашиот вкус

Материјал:

Полиуретан

Боја:

Сина

Димензии:

12 cm (должина) x 1,5 cm (ширина) x 9 cm (висина)

Тежина:

0,08 kg

Пакување:

Во пакувањето има 1 х Edward луксузен машки паричник

100% купување без ризик

Можете да ни го вратите производот и ќе ви ги вратиме парите, без дополнителни прашања.

Каде да ја испратиме Вашата нарачка?

1x

 1290ден /пар.

Топ селекција
2x

 1095.00ден /пар.

Супер заштеда
3x

 863.33ден /пар.

Како да Ве контактира курирот?
Обевезно внеси име и презиме
Задолжителна информација
Каде да ги пратиме Edward ?
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација

Пакетот се доставува од складиштето на ЕУ

Известување за испорака

И покрај вонредните околности, нашата продавница работи нормално. Сепак, поради зголемениот број на нарачки, куририте доцнат со навремена достава. Затоа, очекувајте пратката да пристигне подоцна отколку што се очекуваше. Работиме брзо за да го решиме овој проблем. Ви благодариме и се надеваме дека ќе не поддржите и ќе го земете вашиот пакет дури и ако е доцна.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

2580 ден 1290 ден -43%
Бесплатна поштарина!
Пратете ми ја веднаш

Денес нарачуваш, вторник 05.03 добиваш!

Со праќање на нарачката го прифаќам плаќањето. Цената важи за пакет производ и книга

Не ја пропуштајте оваа одлична можност и земете еден од нашите ексклузивни подароци за изненадување за само 368ден, чија минимална вредност во редовната продажба е 1849ден.


Пакет производ и книга

Осигурување на пакетот

49 ден

Приоритетна достава

99 ден

+ 1 година гаранција

199 ден

100% сигурно купување

Достава за 3-4 работни дена

DPD

44 дена враќање на парите

Нарачка

100% сигурно купување

Достава за 3-4 работни дена

DPD

44 дена враќање на парите