Класичен машки паричник Hamilton

Елегантен додаток за секој маж

2780 ден 1390 ден

ПЛАЌАЊЕ ПРИ ПРЕВЗЕМАЊЕ

Бесплатна поштарина

Потполно сигурно купување со можност на враќање без прашање

Ако барате модерен и функционален паричник тогаш Hamilton паричникот е вистинско решение за вас

Овој отмен паричник се вклопува во скоро секој стил.

СОФИСТИЦИРАН

Hamilton паричникот е изработен така да има многу прегради кои можат да ги задоволат сите ваши потреби. Ќе ги држи сите ваши работи на сигурно.

ИЗДРЖЛИВ

Направен е од квалитетен материјал кој го прави многу издржлив. Постојан е и ќе ви трае со години.

ПРАКТИЧЕН

Во овој неверојатен паричник можете да ставите било што: пари, кредитни картички, возачка дозвола, лична карта и било кои други документи.

ЗАВЗЕМА МАЛКУ МЕСТО

Hamilton паричникот можете секаде да го носите со вас. Го собира во преден или заден џеб, а можете да го ставите и во торба или ранец.

Совршен додаток за секој стилизиран маж

Софистициран паричник идеален е за носење на неопходни работи.

РАБОТИТЕ СЕ ЛЕСНО ДОСТАПНИ

Во него има простор да можете да ги распоредите сите ваши картички и документи што ги користите секој ден. Достапен е во црна боја, така што лесно може да се вклопи со други работи.

ПОГОДЕН ЗА СИТНИ ПАРИ

Паричникот со уникатен дизајн има посебен дел со патент во кој може да се стават монети без страв дека ќе ви испаднат. Не е премногу голем и не зазема многу место во вашиот џеб или торба.

РАСПОРЕДЕТЕ ГИ БАНКНОТИТЕ

Паричникот е најличната работа што ја носите со себе. Има 2 прегради во кои можете да распоредите банкноти. Секогаш кога ќе го отворите паричникот, ќе знаете кое каде се наоѓа.

Класичен машки паричник Hamilton

Уште само 5 артикли на залиха

Продадени 71 парчиња во последните 24 часа

150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Без оглед на тоа дали користите пари или картички, Hamilton паричникот има доволно место за сѐ.
Производот не е достапен во продавниците!
Оцена 4,7 / 5
Изберете количина:

2780ден 1390ден

Бесплатна поштарина

Достава за 3-4 работни дена

Технички спецификации

Материјал:

Изработен е од полиуретан.

Боја:

Црна.

Димензии:

12 cm x 9 cm x 1,5 cm

Пакување:

Во пакувањето има еден класичен машки паричник.

Употреба:

Може да се користи за носење монети, банкноти, кредитни картички, возачка дозвола и лична карта.

100% купување без ризик

Можете да ни го вратите производот и ќе ви ги вратиме парите, без дополнителни прашања.

Каде да ја испратиме Вашата нарачка?Праќаме нарачка,
ве молиме почекајте!
Каде да ја доставиме
Вашата нарачка?
Пратете ми ја веднаш Со праќање на нарачката го прифаќам плаќањето.
Осигурување на пакетот
49.00 ден
Приоритетна достава
99.00 ден
+ 1 година гаранција
199.00 ден
Плаќање при испорака

11

100% сигурно купување

100% сигурно купување

Достава за 3-4 работни дена

DPD

44 дена враќање на парите

100% сигурно купување

Достава за 3-4 работни дена

DPD

44 дена враќање на парите