Класичен машки паричник Hamilton

Елегантен додаток за секој маж

2580 ден 1290 ден

ПЛАЌАЊЕ ПРИ ПРЕВЗЕМАЊЕ

Бесплатна поштарина

Потполно сигурно купување со можност на враќање без прашање

Ако барате модерен и функционален паричник тогаш Hamilton паричникот е вистинско решение за вас

Овој отмен паричник се вклопува во скоро секој стил.

СОФИСТИЦИРАН

Hamilton паричникот е изработен така да има многу прегради кои можат да ги задоволат сите ваши потреби. Ќе ги држи сите ваши работи на сигурно.

ИЗДРЖЛИВ

Направен е од квалитетен материјал кој го прави многу издржлив. Постојан е и ќе ви трае со години.

ПРАКТИЧЕН

Во овој неверојатен паричник можете да ставите било што: пари, кредитни картички, возачка дозвола, лична карта и било кои други документи.

ЗАВЗЕМА МАЛКУ МЕСТО

Hamilton паричникот можете секаде да го носите со вас. Го собира во преден или заден џеб, а можете да го ставите и во торба или ранец.

Совршен додаток за секој стилизиран маж

Софистициран паричник идеален е за носење на неопходни работи.

РАБОТИТЕ СЕ ЛЕСНО ДОСТАПНИ

Во него има простор да можете да ги распоредите сите ваши картички и документи што ги користите секој ден. Достапен е во црна боја, така што лесно може да се вклопи со други работи.

ПОГОДЕН ЗА СИТНИ ПАРИ

Паричникот со уникатен дизајн има посебен дел со патент во кој може да се стават монети без страв дека ќе ви испаднат. Не е премногу голем и не зазема многу место во вашиот џеб или торба.

РАСПОРЕДЕТЕ ГИ БАНКНОТИТЕ

Паричникот е најличната работа што ја носите со себе. Има 2 прегради во кои можете да распоредите банкноти. Секогаш кога ќе го отворите паричникот, ќе знаете кое каде се наоѓа.

Класичен машки паричник Hamilton

Уште само 5 артикли на залиха

Продадени 71 парчиња во последните 24 часа

150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Без оглед на тоа дали користите пари или картички, Hamilton паричникот има доволно место за сѐ.
Производот не е достапен во продавниците!
Оцена 4,7 / 5
Изберете количина:

2580ден 1290ден

Бесплатна поштарина

Достава за 3-4 работни дена

Технички спецификации

Материјал:

Изработен е од полиуретан.

Боја:

Црна.

Димензии:

12 cm x 9 cm x 1,5 cm

Пакување:

Во пакувањето има еден класичен машки паричник.

Употреба:

Може да се користи за носење монети, банкноти, кредитни картички, возачка дозвола и лична карта.

100% купување без ризик

Можете да ни го вратите производот и ќе ви ги вратиме парите, без дополнителни прашања.

Каде да ја испратиме Вашата нарачка?

1x

 1290ден /пар.

Топ селекција
2x

 1095.00ден /пар.

Супер заштеда
3x

 896.67ден /пар.

Како да Ве контактира курирот?
Обевезно внеси име и презиме
Задолжителна информација
Каде да ги пратиме Hamilton ?
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација

Пакетот се доставува од складиштето на ЕУ

Известување за испорака

И покрај вонредните околности, нашата продавница работи нормално. Сепак, поради зголемениот број на нарачки, куририте доцнат со навремена достава. Затоа, очекувајте пратката да пристигне подоцна отколку што се очекуваше. Работиме брзо за да го решиме овој проблем. Ви благодариме и се надеваме дека ќе не поддржите и ќе го земете вашиот пакет дури и ако е доцна.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

2580 ден 1290 ден -22%
Бесплатна поштарина!
Пратете ми ја веднаш

Денес нарачуваш, среда 27.03 добиваш!

Со праќање на нарачката го прифаќам плаќањето. Цената важи за пакет производ и книга

Не ја пропуштајте оваа одлична можност и земете еден од нашите ексклузивни подароци за изненадување за само 368ден, чија минимална вредност во редовната продажба е 1849ден.


Пакет производ и книга

Осигурување на пакетот

49 ден

Приоритетна достава

99 ден

+ 1 година гаранција

199 ден

100% сигурно купување

Достава за 3-4 работни дена

DPD

44 дена враќање на парите

Нарачка

100% сигурно купување

Достава за 3-4 работни дена

DPD

44 дена враќање на парите