Машки моден паричник Parker

Дизајниран и скроен по машки вкус и потреби

2580 ден 1290 ден

ПЛАЌАЊЕ ПРИ ПРЕВЗЕМАЊЕ

Бесплатна поштарина

Потполно сигурно купување со можност на враќање без прашање

Заборавете на полните џебови, непрактични новчаници и глозмазни торби!

Ниту еден маж не изгледа мажествено кога збунето и нервозно бара пари по џебовите или копа во торбичката за да пронајде личен документ. За да се избегнат овие сцени, дизајниран е паричник кој ќе му помогне на мажот секогаш да изгледа дека има се под контрола.

3 Х ПОЕФИКАСЕН ОД ОБИЧЕН ПАРИЧНИК

Стандардните паричници немаат доволно прегради за работите што му требаат на мажот секој ден. Ако сите тие работи ги ставите во стандарден паричник, тој ќе стане многу дебел, ќе изгледа грдо и деформирано, и нема да можете да го ставите во вашиот џеб. Parker паричникот секогаш ќе изгледа елегантно и "по мерка"!

ПОПРАКТИЧЕН ОД ТОРБИЧКА

Многу работи собира во ташна, но често не можете да пронајдете пари или лични документи. Или едноставно не сакате да носите торба. Во Parker паричникот собира банкноти, монети, лични документи и картички. Патентот и токата ќе држат сè заедно, без можност за испаѓање.

СТАНДАРДЕН ИЗГЛЕД, ПОФУНКЦИОНАЛНА ВНАТРЕШНОСТ

Иако машките паричници главно изгледаат исто, овој се истакнува по најважната ставка. Внатрешноста има број на прегради како повеќето паричници, но се наредени така што можат да бидат видливи и функционални за корисникот. Темaтски се одвоени, а добриот распоред е заслужен за фактот дека паричникот "не се дебели" кога е полн.

БРЗО ПРОНАОЃАЊЕ НА ПАРИ И ДОКУМЕНТИ

Благодарение на целосната прегледност на внатрешноста на Parker паричникот, од првиот обид можете да ја пронајдете посакуваната картичка или личниот документ. Покрај тоа, хартиените пари се одделени во посебен дел, а за монетите е обезбедено посебна преграда која се затвора со патент.

Многуте прегради во паричникот до сега не значеа 100 % лесно пронаоѓање на платежната картичка или личен документ.

Ако до сега секогаш ги избиравте паричниците според бројот на прегради, надевајќи се на подобра функционалност и прегледност, вашата потрага е завршена!

ПРОНАЈДЕТЕ ЈА КАРТИЦАТА ИЛИ ЛИЧНАТА КАРТА ЗА 2 СЕКУНДИ

Ако претходно сте губеле многу време на пронаоѓање платежна картичка или лична карта, сега тоа е готово. Совршено поделената внатрешност на Parker паричникот ќе ви овозможи за само 2 секунди да најдете банкнота или монета, лична карта, платежна картичка, возачка дозвола или што и да ви е потребно.

ШТЕДИ ВРЕМЕ И ПАРИ

Благодарение на совршеното, тематски поделени прегради за лични документи, пари и картички, 2 секунди ќе бидат доволни за да ги најдете. Една секунда да го отворите паричникот, а другата да ја извлечете саканата работа. Ќе заштедите пари со тоа што повеќе нема да купувате нефункционални паричници и гломазни торбички.

НАЈКОРИСНИОТ СОПАТНИК НИЗ ЖИВОТОТ

Паричникот Parker е една од оние работи кои мора да ги користите секој ден. Парите и бројните платежни картички, како и личните документи секогаш треба да бидат на дофат. Овој паричник ви овозможува уредно да ги распоредите и да ги пронајдете од првиот обид. Заборавете го долгото пребарување на торби и џебови како и полните џебови.

Машки моден паричник Parker

Уште само 5 артикли на залиха

Продадени 71 парчиња во последните 24 часа

150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Машкиот моден паричник е единствениот паричник кој навистина му служи на сопственикот. Покрај тоа што како и стандардните паричници, ги носи работите на едно место, тој ги распоредува на најсофистициран и начин кој е прегледен за корисникот.
Производот не е достапен во продавниците!
Оцена 4,7 / 5
Изберете количина:

2580ден 1290ден

Бесплатна поштарина

Достава за 3-4 работни дена

Технички спецификации

Опис:

Машки моден часовник - најпрегледниот паричник благодарение на преградите кои се дизајнирани така што во секој момент имате сѐ на дофат на рака - тематски распоредено.

Материјал:

Полиуретан

Боја:

Црна.

Димензии:

12 cm x 10 cm x 2 cm

Пакување:

Во пакувањето има 1 х Parker машки моден паричник

Употреба:

За секојдневна употреба, бидејќи обезбедува лесна употреба и прегледно носење на банкноти и монети, лични документи и платежни картички.

Како да го користите:

Распоредете во преградите на вашиот паричник со сè што ви треба, од ситни до крупни пари, платежни картички и лични документи. Никогаш повеќе не губете драгоцено време барајќи некои од нив!

100% купување без ризик

Можете да ни го вратите производот и ќе ви ги вратиме парите, без дополнителни прашања.

Каде да ја испратиме Вашата нарачка?

1x

 1290ден /пар.

Топ селекција
2x

 1095.00ден /пар.

Супер заштеда
3x

 863.33ден /пар.

Како да Ве контактира курирот?
Обевезно внеси име и презиме
Задолжителна информација
Каде да ги пратиме Parker ?
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација

Пакетот се доставува од складиштето на ЕУ

Известување за испорака

И покрај вонредните околности, нашата продавница работи нормално. Сепак, поради зголемениот број на нарачки, куририте доцнат со навремена достава. Затоа, очекувајте пратката да пристигне подоцна отколку што се очекуваше. Работиме брзо за да го решиме овој проблем. Ви благодариме и се надеваме дека ќе не поддржите и ќе го земете вашиот пакет дури и ако е доцна.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

2580 ден 1290 ден -34%
Бесплатна поштарина!
Пратете ми ја веднаш

Денес нарачуваш, среда 27.03 добиваш!

Со праќање на нарачката го прифаќам плаќањето. Цената важи за пакет производ и книга

Не ја пропуштајте оваа одлична можност и земете еден од нашите ексклузивни подароци за изненадување за само 368ден, чија минимална вредност во редовната продажба е 1849ден.


Пакет производ и книга

Осигурување на пакетот

49 ден

Приоритетна достава

99 ден

+ 1 година гаранција

199 ден

100% сигурно купување

Достава за 3-4 работни дена

DPD

44 дена враќање на парите

Нарачка

100% сигурно купување

Достава за 3-4 работни дена

DPD

44 дена враќање на парите