X-Bands - сет од универзални фитнес траки

Вежбањето никогаш веќе нема да биде монотоно

2580 ден 1290 ден

ПЛАЌАЊЕ ПРИ ПРЕВЗЕМАЊЕ

Бесплатна поштарина

Потполно сигурно купување со можност на враќање без прашање

Сакате да трнирате? Ова е вистинското решение за забавен и ефикасен тренинг!

Сетот од фитнес траки X-Bands претставува нов и забавен начин на вежбање.

УНИВЕРЗАЛНИ ТРАКИ

X-Bands уникатниот сет од фитнес траки е дизајниран да го одржи вашето тело во форма. Тие се универзални и може да ги користат и мажите и жените.

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ

X-Bands фитнес траките имаат многу широка примена. Можат да се користат во теретана, дома или надвор. Погодни се за тренинг на разни нивоа на интезитет.

СИЛНИ И ИЗДРЖЛИВИ

Дизајнирани се така да можат да издржат и најголеми напори. Нема да го изгубат својот облик и еластичност дури и после долгата употреба.

ЗА АМАТЕРИ И ПРОФЕСИОНАЛЦИ

Неверојатни фитнес траки се погодни за аматери и професионални спортисти. Овозможуваат тренинг и правилно загревање.

Нема повеќе тегови! Овие траки ќе го активираат секој мускул во вашето тело.

Благодарение на овие моќни фитнес траки ќе бидете во животна форма.

ЗАБОРАВЕТЕ НА ТЕГОВИТЕ

Активирајте го вашето тело. Моќните X-Bands траки се совршена замена за тегови. Повеќе нема да мора да одите во теретана за да ги зајакнете вашите мускули. За поголема оптовареност, можете истовремено да користите две траки.

НЕМА ОГРАНИЧУВАЊА

Универзалниот сет траки Х-Bands е совршен за сите вежби или фитнес програми за мажи и жени од различни возрасти. Започнете со лента со ниска оптовареност, и како што напредувате, постепено може да го зголемите оптовареноста.

ОДРЖУВАЈТЕ ЈА ФОРМАТА НА ПАТУВАЊЕ

Патувате и немате време да одите во теретана? Благодарение на овие лесни траки нема да ни морате. Можете да ги земете со вас на патување и секојдневно да по малку да тренирате за да си останете во форма.

X-Bands - сет од универзални фитнес траки

Уште само 5 артикли на залиха

Продадени 71 парчиња во последните 24 часа

150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

X-Bands сетот од универзални фитнес траки идеален е за сите љубители на фитнесот и за сите заљубени во вежбањето.
Производот не е достапен во продавниците!
Оцена 4,7 / 5
Изберете количина:

2580ден 1290ден

Бесплатна поштарина

Достава за 3-4 работни дена

Технички спецификации

Опис:

Сет од универзални фитнес траки кои претставуваат замена за тегови. Силни се и издржливи. Не го губат обликот и еластичноста после долгорочната употреба.

Материјал:

Направени се од природен латекс.

Боја:

Црвена, портокалова, зелена, сина, сива

Отпорност:

Црвена 1,3 - 2,7 kg; Портокалова 4,5 - 5,4 kg; Зелена 6,8 - 9 kg; Сина 11 - 13,5 kg; Сива15,8 - 18 kg

Пакување:

Поръчайте 1 фитнес лента и ще получите още 4 фитнес ленти напълно безплатно.

Употреба:

Можете да ги користете за тренинг на целото тело.

Начин на употреба:

Изберете соодветна трака, вежба и мускулна група на која сакате да работите. Потоа развлечете ја траката колку што можете. Повторете го ова движење повеќе пати по ред.

100% купување без ризик

Можете да ни го вратите производот и ќе ви ги вратиме парите, без дополнителни прашања.

Каде да ја испратиме Вашата нарачка?

1x

 1290ден /пар.

Топ селекција
2x

 1045.00ден /пар.

Супер заштеда
3x

 796.67ден /пар.

Како да Ве контактира курирот?
Обевезно внеси име и презиме
Задолжителна информација
Каде да ги пратиме X-Bands ?
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација

Пакетот се доставува од складиштето на ЕУ

Известување за испорака

И покрај вонредните околности, нашата продавница работи нормално. Сепак, поради зголемениот број на нарачки, куририте доцнат со навремена достава. Затоа, очекувајте пратката да пристигне подоцна отколку што се очекуваше. Работиме брзо за да го решиме овој проблем. Ви благодариме и се надеваме дека ќе не поддржите и ќе го земете вашиот пакет дури и ако е доцна.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

2580 ден 1290 ден -42%
Бесплатна поштарина!
Пратете ми ја веднаш

Денес нарачуваш, вторник 05.03 добиваш!

Со праќање на нарачката го прифаќам плаќањето. Цената важи за пакет производ и книга

Не ја пропуштајте оваа одлична можност и земете еден од нашите ексклузивни подароци за изненадување за само 368ден, чија минимална вредност во редовната продажба е 1849ден.


Пакет производ и книга

Осигурување на пакетот

49 ден

Приоритетна достава

99 ден

+ 1 година гаранција

199 ден

100% сигурно купување

Достава за 3-4 работни дена

DPD

44 дена враќање на парите

Нарачка

100% сигурно купување

Достава за 3-4 работни дена

DPD

44 дена враќање на парите