X-Bands - сет од универзални фитнес траки

Вежбањето никогаш веќе нема да биде монотоно

2380 ден 1190 ден

ПЛАЌАЊЕ ПРИ ПРЕВЗЕМАЊЕ

Бесплатна поштарина

Потполно сигурно купување со можност на враќање без прашање

Сакате да трнирате? Ова е вистинското решение за забавен и ефикасен тренинг!

Сетот од фитнес траки X-Bands претставува нов и забавен начин на вежбање.

УНИВЕРЗАЛНИ ТРАКИ

X-Bands уникатниот сет од фитнес траки е дизајниран да го одржи вашето тело во форма. Тие се универзални и може да ги користат и мажите и жените.

ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ

X-Bands фитнес траките имаат многу широка примена. Можат да се користат во теретана, дома или надвор. Погодни се за тренинг на разни нивоа на интезитет.

СИЛНИ И ИЗДРЖЛИВИ

Дизајнирани се така да можат да издржат и најголеми напори. Нема да го изгубат својот облик и еластичност дури и после долгата употреба.

ЗА АМАТЕРИ И ПРОФЕСИОНАЛЦИ

Неверојатни фитнес траки се погодни за аматери и професионални спортисти. Овозможуваат тренинг и правилно загревање.

Нема повеќе тегови! Овие траки ќе го активираат секој мускул во вашето тело.

Благодарение на овие моќни фитнес траки ќе бидете во животна форма.

ЗАБОРАВЕТЕ НА ТЕГОВИТЕ

Активирајте го вашето тело. Моќните X-Bands траки се совршена замена за тегови. Повеќе нема да мора да одите во теретана за да ги зајакнете вашите мускули. За поголема оптовареност, можете истовремено да користите две траки.

НЕМА ОГРАНИЧУВАЊА

Универзалниот сет траки Х-Bands е совршен за сите вежби или фитнес програми за мажи и жени од различни возрасти. Започнете со лента со ниска оптовареност, и како што напредувате, постепено може да го зголемите оптовареноста.

ОДРЖУВАЈТЕ ЈА ФОРМАТА НА ПАТУВАЊЕ

Патувате и немате време да одите во теретана? Благодарение на овие лесни траки нема да ни морате. Можете да ги земете со вас на патување и секојдневно да по малку да тренирате за да си останете во форма.

X-Bands - сет од универзални фитнес траки

Уште само 5 артикли на залиха

Продадени 71 парчиња во последните 24 часа

150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

X-Bands сетот од универзални фитнес траки идеален е за сите љубители на фитнесот и за сите заљубени во вежбањето.
Производот не е достапен во продавниците!
Оцена 4,7 / 5
Изберете количина:

2380ден 1190ден

Бесплатна поштарина

Достава за 3-4 работни дена

Технички спецификации

Опис:

Сет од универзални фитнес траки кои претставуваат замена за тегови. Силни се и издржливи. Не го губат обликот и еластичноста после долгорочната употреба.

Материјал:

Направени се од природен латекс.

Боја:

Црвена, портокалова, зелена, сина, сива

Отпорност:

Црвена 1,3 - 2,7 kg; Портокалова 4,5 - 5,4 kg; Зелена 6,8 - 9 kg; Сина 11 - 13,5 kg; Сива15,8 - 18 kg

Пакување:

Поръчайте 1 фитнес лента и ще получите още 4 фитнес ленти напълно безплатно.

Употреба:

Можете да ги користете за тренинг на целото тело.

Начин на употреба:

Изберете соодветна трака, вежба и мускулна група на која сакате да работите. Потоа развлечете ја траката колку што можете. Повторете го ова движење повеќе пати по ред.

100% купување без ризик

Можете да ни го вратите производот и ќе ви ги вратиме парите, без дополнителни прашања.

Каде да ја испратиме Вашата нарачка?Праќаме нарачка,
ве молиме почекајте!
Каде да ја доставиме
Вашата нарачка?
Плаќање при испорака

11

100% сигурно купување

100% сигурно купување

Достава за 3-4 работни дена

DPD

44 дена враќање на парите

100% сигурно купување

Достава за 3-4 работни дена

DPD

44 дена враќање на парите