Автокамера CarCamaro HD во HD резолуција

со автоматско вклучување и можност за ноќно снимање!

Заштеда - 50%
Плаќање при прием Потполно сигурно купување
со можност за враќање без прашања
На пат со висока HD резолуција
Снимајте ги секојдневните активности на патот, панорамско или спортско возење со автокамерата CarCamaro HD! Камерата се прицврствува на ветробранското стакло и почнува со снимање кога ќе го стартувате својот автомобил - снима и во мрак!

СНИМАЊЕ И ФОТОГРАФИРАЊЕ ВО ВИСОКА РЕЗОЛУЦИЈА

Автомобилската камера CarCamaro HD овозможува HD снимање и фотографирање во висока резолуција, со вграден микрофон и звучник и вграден сензор за намалување на шумот!

НОЌНО И ДНЕВНО СНИМАЊЕ

Камерата за автомобил има ноќно светло, така што можете да снимате и да фотографирате во секое време од денот и ноќта - исто функционира кога возите во тунел, во мрак и кога возете во рамнина напладне!

АВТОМАТСКО ВКЛУЧУВАЊЕ СО ПАЛЕЊЕТО НА АВТОМОБИЛОТ

CarCamaro HD автоматски се вклучува, со стартување на автомобилот. Можете да ја подесите да снима, фотографира, да ја вклучите опцијата parking monitoring или motion detection.

ПРЕНОС НА СНИМКИТЕ НА ВАШИОТ КОМПЈУТЕР

Снимките и фотографиите можете да ги префрлате со мемориска картичка или преку USB кабел да ги пренесете на вашиот компјутер, каде можете да ги уредите или споделите!
Времето на пат нека ви мине без стресови!
Многу посигурно на пат, со сочувани моменти во џеб!
Многу задоволни корисници ни кажуваат дека со CarCamaro HD си направиле одличен албум на снимки од патувања или разјасниле некои сообраќајни незгоди! 3 најдобри карактеристики на CarCamaro HD, поради кои би требало да ја има секој модерен возач:

СНИМАЊЕ НА ПАНОРАМСКО ИЛИ СПОРТСКО ВОЗЕЊЕ

CarCamaro HD може да сними настани додека возите или на паркингот, и ви овозможува пренос на снимките на вашиот компјутер со врвен HD квалитет!

РАЗЈАСНУВАЊЕ ВО СЛУЧАЈ НА НЕСРЕЌА

Камерата автоматски се вклучува, со стартување на автомобилот, и во случај на несреќа помага да се разјасни што се случило, и тоа со помош на вградениот микрофон и звучници!

БЕСПРЕКОРНО НОЌНО СНИМАЊЕ

Камерата има ноќно светло и затоа можете без грижи да се возите низ тунел, ако е јако сонцето или ноќе. Снимките ќе бидат врвни!
CarCamaro HD со врвна HD резолуција за посигурно патување!
Одлична автокамера со исклучителни карактеристики!
• Снима во висока HD резолуција со вграден микрофон
• Автоматски се вклучува кога го стартувате својот автомобил
• Снима во секое време од денот
• Одлична идеја за подарок
• Овозможува пренос на снимките на компјутер
Пакетот содржи: CarCamaro HD, носач за камера и автополнач
Производот не е на располагање во продавници!
Оцена 4,7 / 5
Одберете количина:

475 €237.57 €

404.8 €

522.93 €

Besplatna poštarina!
Достава за 3-4 работни дена

Технички карактеристики

Резолуција на снимање:
Full HD 1920 x 1080 / HD 1280 x 720 / VGA 640 x 480
Агол на снимање:
140’
Видео формат:
.AVI
Формат на фотографиите:
.JPEG
Екран:
2.4″ LCD
Звук:
вграден микрофон и звучник
Влез:
USB влез
Батерија:
Вградени литиумски полимерни батерии
Мемориска картичка:
Micro TF мемориска картичка Class 6 до 32 GB (не доаѓа со камерата)Комплет за секој - одличен подарок!


Со CarCamaro HD добивате ГРАТИС автополнач и носач за камерата - баш сѐ што ви треба!

100 % купување без ризик

Производот можете да ни го вратите, а ние ќе ви ги вратиме парите, без дополнителни прашања.

Каде да ја доставиме
Вашата нарачка?Праќаме нарачка,
ве молиме почекајте!
Каде да ја доставиме
Вашата нарачка?
Име
Презиме
Адреса
Бр.од дома
Пошт. број
Место
Телефон
Email
Производ
Коментар
П.С.: Гарантираме испорака веќе следниот работен ден!
Плаќање при испорака
Примероци кои може да се добијат по намалена цена:
11
Последната продажба е направена на:
100% сигурно купување
100 % сигурно купување
Достава за 3-4 работни дена
DPD
44 дена враќање на парите
*Прикажаните резултати се индивидуални и варираат од личност до личност. Производителот не гарантира исти резултати.