Елегантни женски слушалки со бисери - Michelle Pearl

Софистицрани слушалки со современ дизајн за секоја модерна жена

Плаќање при прием

БЕСПЛАТНА ПОШТАРИНА

Потполно сигурно купување со можност за враќање без прашања

Идеални за iPhone, iPad, iPod, паметни телефони и MP3 плеери

Елегантните женски слушалки Michelle Pearl креирани се за слушање музика и да бидат единствен моден додаток на секоја ваша модна комбинација

ВГРАДЕН МИКРОФОН

Michelle Pearl поседуваат вграден микрофон за ушпешно вршење на телефонски разговори и гарантираат кристален звук

МАГНЕТНА ЗАКАЧАЛКА И ПРИКЛУЧОК

Единствено дизајнираниот ѓердан, кој е составен дел на слушалките, се затвора со магнетно копче на предната и задната страна на вратот. Слушалките имаат силиконски капачиња што го спречуваат нивното излегување од ушите.

КОПЧЕ СО РАЗИЧННИ ФУНКЦИИ

Со помош на копчето на слушалките можете да ја паузирате или повторно да ја пуштите вашата омилена песна. Можете исто така да се јавите ако некој ви ѕвони и подоцна да го прекинете телефонскиот повик.

2 ВО 1 МОДЕН ДОДАТОК

Поради убаво нанижените и исполирани бисери со висок сјај, прво ќе помислите дека тоа е само ѓердан. Токму поради ова, овие слушалки се посебни - тие се истовремено и слушалки и моден додаток.

Ова не се само стерео слушалки, туку и парче накит кои одлично ќе одговараат на вашата омилена блуза.

Слушалките Michelle Pearl се украсени со мониста или бисери и можат да се носат како ѓердан, нараквица. Само пуштете ја вашата имагинација да работи и видете зошто овие слушалки се вистинскиот избор за вас:

МУЛТИФУНКЦИОНАЛНИ СЛУШАЛКИ

Слушалките Michelle Pearl се неизоставен дел во ташната на секоја жена. Освен што ќе можете да слушате музика на некој од омилените уреди и да вршите телефонски разговори, исто така ќе имате совршен моден детал за секоја ваша модна комбинација.

ЕДИНСТВЕН МОДЕН ДЕТАЛ

Елегантни женски слушалки Michelle Pearl со монисти ќе му дадат посебна нота за вашиот стил. Поради нивниот уникатен дизајн, тие идеално одговараат на елегантна кошула, но исто така и за вашите секојдневни парчиња облека.

ПОГОДНИ ЗА ПОВЕЌЕ УРЕДИ

слушалките со единствен дизајн нема да ве ограничат само на еден уред. Можете да ги користите за iPhone, iPad, iPod, паметен телефон, MP3 плеер и да ја слушате вашата омилена музика, да разговарате. Тие се погодни за сите уреди кои имаат приклучок со дијаметар од 3,5 mm.

Елегантни женски слушалки со бисери - Michelle Pearl

Елегантните женски слушалки со мониста се функционални слушалки со кои ќе додадете софистицирана нота на своето слушање музика. Носете ги околу вратот кога одите во град, на пијачка со пријателите или на патување!
Производот не е достапен во продавниците!
Оцена 4,7 / 5
Изберете количина:

316 € 157.94 €

269.43 €

347.73 €

Бесплатна поштарина!
Достава за 3-4 работни дена

Технички спецификации:

Опис:

Елегантните женски слушалки Michelle Pearl - за слушање музика, телефонски повици и разубавување на вашиот изглед. Погодни за iPhone, iPad, iPod, паметен телефон, MP3 плеер и други уреди со дијаметар на приклучокот од 3.5 mm;

Материјал:

На слшалките се нанижани мониста/бисери; силиконски капачиња за учи;

Боја:

розева;

Закопчување:

Магнетно копче напред и назад;

Вградени:

микрофон, копче со различни функции;

Пакување:

1 х елегантни женски слушалки со мониста;

Состојба:

100 % нов производ, со одличен квалитет.

100 % купување без ризик

Можете да ни го вратите производот и ќе ви ги вратиме вашите пари, без дополнителни прашања.

Каде да ја доставиме
Вашата нарачка?Праќаме нарачка,
ве молиме почекајте!
Каде да ја доставиме
Вашата нарачка?
Име
Презиме
Адреса
Бр.од дома
Пошт. број
Место
Телефон
Email
Производ
Коментар
П.С.: Гарантираме испорака веќе следниот работен ден!
Плаќање при испорака
Примероци кои може да се добијат по намалена цена:
11
Последната продажба е направена на:
100% сигурно купување

100 % сигурно купување

Достава за 3-4 работни дена

DPD

44 дена враќање на парите