RoboUsb - 3 во 1 магичен USB

Мал уред кој ги исполнува сите ваши барања

2380 ден 1190 ден

ПЛАЌАЊЕ ПРИ ПРЕВЗЕМАЊЕ

Бесплатна поштарина

Потполно сигурно купување со можност на враќање без прашање

Никогаш повеќе да не ве заболи глава поради недостаток на меморија на вашиот памете телефон!

Ако сте обрнале внимание на светот на USB, можеби сте чуле за најновиот и најдобриот до сега - RoboUsb 3 во 1 магичен USB. Ако не сте, ви го претставуваме овој USB кој доаѓа да ви го спаси денот!

ИСТОВРЕМЕНО И ЧИТАЧ НА КАРТИЦИ И USB

Ова е читач на мемориски картици кој е истовремено и USB со стандарден влез USB 2.0 (тип А) и микро USB влез (тип Б). Компатибилен е со сите таблети и мобилни телефони кои ја поддржуваат OTG функцијата. Го карактеризира голема брзина на пренос!

МЕМОРИЈА СО ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ

Уредот поддржува SD, SDHC, SDXC, MicroSD мемориски картички до 64 GB. Ви овозможува читање податоци од мемориска картичка и внесување податоци на неа.

КОМПАТИБИЛЕН СО ПОВЕЌЕТО УРЕДИ

RoboUsb - 3 во 1 магичен USB е погоден за пренесување на различни типови датотеки. Компатибилен е со компјутери со USB/микро USB влезови, таблети и мобилни телефони кои поддржуваат OTG функција како и Windows 10.8.7, Vista, XP, Mac 10.4.6 итн.

ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ABS ПЛАСТИКА

Изработен е од цврста и издржлива ABS пластика со врвен квалитет. RoboUsb е специфичен бидејќи изгледа едноставно на прв поглед, а потоа изненадува со мноштвото функции што може да ги извршува. Тој е компактен и мал за да можете да го носите насекаде со вас.

Голема брзина на копирање и превземање на датотеки!

Ставете крај на немалиот број на паметни телефони кои доаѓаат со пропорционално мала вградена меморија. Сега неа може да ја проширите со овој уред кој е и USB и читач на мемориски картички.

ПРОШИРЕТЕ ЈА ВЕДНАШ МЕМОРИЈАТА НА МОБИЛНИОТ

Ова е иновативен начин да ја проширите меморијата на вашиот мобилен телефон кога ќе снемате простор. Решете го проблемот со чувањето на податоци користејќи RoboUsb 3 во 1 магичен USB и читач на картички.

ДОЛГО ЌЕ ВИ СЛУЖИ

Благодарение на заштитното капаче, влезот на вашиот USB ќе биде заштитен од прашина и оштетување. Ќе ви служи долго време, па нема да морате да размислувате за купување на друг. Заштедете пари со помош на RoboUsb.

ЗНАЧАЈНА ЗАШТЕДА НА ВРЕМЕ

Се карактеризира со голема брзина на читање на податоци од мемориски картички и нивно копирање на истата. Ова значи дека за кратко време ќе ги префрлите саканите датотеки од вашиот мобилен телефон на мемориска картичка и обратно.

RoboUsb - 3 во 1 магичен USB

Уште само 5 артикли на залиха

Продадени 71 парчиња во последните 24 часа

150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Се одликува истовремено со модерен дизајн и со мултифункционалност.
Производот не е достапен во продавниците!
Оцена 4,7 / 5
Изберете количина:

2380ден 1190ден

Бесплатна поштарина

Достава за 3-4 работни дена

Технички спецификации

Опис:

RoboUsb 3 во 1 магичен USB - брз читач на картички погоден за пренос на ралични видови на датотеки. Компатибилен е со повеќето уреди и има голема брзина на читање и копирање на податоци. Помага да ја ослободите меморијата на својот мобилен.

Мaтеријал:

Цврста и жилава ABS пластика.

Поддржани системи:

Windows 10.8.7, Vista, XP, Mac 10.4.6 итн.

Мемориски картички:

SD, SDHC, SDXC, MicroSD

Пакување:

Во пакувањето има еден RoboUsb 3 во 1 магичен USB.

100% купување без ризик

Можете да ни го вратите производот и ќе ви ги вратиме парите, без дополнителни прашања.

Каде да ја испратиме Вашата нарачка?

1x

 1190ден /пар.

Топ селекција
2x

 995.00ден /пар.

Супер заштеда
3x

 763.33ден /пар.

Како да Ве контактира курирот?
Обевезно внеси име и презиме
Задолжителна информација
Каде да ги пратиме RoboUsb ?
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација

Пакетот се доставува од складиштето на ЕУ

Известување за испорака

И покрај вонредните околности, нашата продавница работи нормално. Сепак, поради зголемениот број на нарачки, куририте доцнат со навремена достава. Затоа, очекувајте пратката да пристигне подоцна отколку што се очекуваше. Работиме брзо за да го решиме овој проблем. Ви благодариме и се надеваме дека ќе не поддржите и ќе го земете вашиот пакет дури и ако е доцна.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

2380 ден 1190 ден -32%
Бесплатна поштарина!
Пратете ми ја веднаш

Денес нарачуваш, среда 27.03 добиваш!

Со праќање на нарачката го прифаќам плаќањето. Цената важи за пакет производ и книга

Не ја пропуштајте оваа одлична можност и земете еден од нашите ексклузивни подароци за изненадување за само 368ден, чија минимална вредност во редовната продажба е 1849ден.


Пакет производ и книга

Осигурување на пакетот

49 ден

Приоритетна достава

99 ден

+ 1 година гаранција

199 ден

100% сигурно купување

Достава за 3-4 работни дена

DPD

44 дена враќање на парите

Нарачка

100% сигурно купување

Достава за 3-4 работни дена

DPD

44 дена враќање на парите