Zoomi X објектив за паметен телефон

Најубавите моменти фатете ги во висок квалитет 8x поблиску!

2580ден 1290ден

ПЛАЌАЊЕ ПРИ ПРЕВЗЕМАЊЕ

Бесплатна поштарина

Потполно сигурно купување со можност на враќање без прашање

Најубавите работи можат сега да бидат 8х поблиску!

Сите љубители на фотографии ќе го обожаваат овој Zoomi X објектив, кој едноставно го местите на својот паметен телефон и фотографирате како вистински професионалци!

НЕВЕРОЈАТЕН 8Х ОПТИЧКИ ZOOM

Со Zoomi X објективот можете да фотографирате предмети, згради или панорами со дури 8х зум, без губење на квалитетот на фотографиите!

БЕЗ ДОПОЛНИТЕЛНА ОПРЕМА ДО ПРОФЕСИОНАЛНИ ФОТОГРАФИИ

Зум функцијата на телефонот го расипува квалитетот на сликата, Zoomi X објективот по достапна цена ви овозможува висококвалитетни фотографии!

РАБОТИ И НА ПРЕДНАТА И НА ЗАДНАТА КАМЕРА

Zoomi X со помош на штипката едноставно фиксирајте ја на вашиот мобилен телефон, и можете да фотографирате селфи, фотографии на голема далечина, панорами...

ФАТЕТЕ ГИ МОМЕНТИТЕ ВО ДЕН И НОЌЕ

Zoomi X работи преку поставките на вашиот паметен телефон, па ви овозможува и дневно и ноќно фотографирање.

Со Zoomi X објективот го имате светот на дланка!

Многубројните задоволни купувачи ни кажаа дека со помош на Zoomi X објективот снимиле незаборавни фотографии кои на социјалните мрежи изгледаат како професиионални! 3 карактеристики на Zoomi X објективот кои вашиот паметен телефон го претвораат во професионален апарат:

1Х ЗУМ ЗА ФОТОГРАФИРАЊЕ НА ПАНОРАМА

Објективот Zoomi X ви овозмжува фотографирање на висококвалитетни фотографии кои не можете да ги фотографирате со класична камера без објектив.

4Х ЗУМ ЗА ФОТОГРАДИРАЊЕ ВО ДВИЖЕЊЕ

Фотографирање со класичен зум на телефонот го намалува квалитетот на фотографијата, додека фотографирањето со Zoomi X објективот можете да направите чисти и квалитетни фотографии!

8Х ЗУМ ЗА ФОТОГРАФИРАЊЕ ДЕТАЛИ

За сите љубители на детали, Zoomi X објективот е задолжителна опрема! Зумирање 8х ви овозможува фотографирање на оддалечени предмети како да се пред вас!

Објектив за зголемување Zoomi X за паметни телефони

Уште само 5 артикли на залиха

Продадени 71 парчиња во последните 24 часа

150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Врвна технологија, која го претвора вашиот телефон во мал DSLR фотоапарат. Фатете ги моментите како вистински професионалци без дополнителна опрема!
- до 8х зум
- висок квалитет на фотографиите
- едноставно поставување
- компатибилен со повеќето паметни телефони (Apple iPhone, Samsung, Sony, LG, Huawei, HTC, Lenovo i Microsoft)
- фотографирање широк агол до 70 степени
Производот не е достапен во продавниците!
Оцена 4,7 / 5
Изберете количина:

2580ден 1290ден

Бесплатна поштарина

Достава за 3-4 работни дена

Технички спецификации

Боја на објективот:

црна

Оптички зум:

8x zoom

Широк агол:

до 70 степени

Прилагодлив фокус:

да, со ротација на леќата

Димензии на објективот:

30 мм х 70 мм

Дијаметар на леќата:

20 мм

Тежина на објективот:

100 г

Во пакувањето:

Zoomi X објектив, пластична штипка за прицврстување и крпичка за чистење

Компатибилност:

со повеќето паметни телефони (Apple iPhone, Samsung, Sony, LG, Huawei, HTC, Lenovo i Microsoft)

Предупредување:

Zoomi X објективот прицврстете го на камерата на паметниот телефон со пластичната штипка, која овозможува објективот да не падне на земја и да не го држите во текот на фотографирањето

Совет:

Ако фотографијата на екранот е замаглена, значи дека објективот не е изострен и треба да се прилагоди со ротирање на местото кое е наменето за тоа

100% купување без ризик

Можете да ни го вратите производот и ќе ви ги вратиме парите, без дополнителни прашања.

Каде да ја испратиме Вашата нарачка?

1x

 1290ден /пар.

Топ селекција
2x

 1145.00ден /пар.

Супер заштеда
3x

 896.67ден /пар.

Како да Ве контактира курирот?
Обевезно внеси име и презиме
Задолжителна информација
Каде да ги пратиме Zoomi X ?
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација

Пакетот се доставува од складиштето на ЕУ

Известување за испорака

И покрај вонредните околности, нашата продавница работи нормално. Сепак, поради зголемениот број на нарачки, куририте доцнат со навремена достава. Затоа, очекувајте пратката да пристигне подоцна отколку што се очекуваше. Работиме брзо за да го решиме овој проблем. Ви благодариме и се надеваме дека ќе не поддржите и ќе го земете вашиот пакет дури и ако е доцна.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

2580 ден 1290 ден -27%
Бесплатна поштарина!
Пратете ми ја веднаш

Денес нарачуваш, вторник 05.03 добиваш!

Со праќање на нарачката го прифаќам плаќањето. Цената важи за пакет производ и книга

Не ја пропуштајте оваа одлична можност и земете еден од нашите ексклузивни подароци за изненадување за само 368ден, чија минимална вредност во редовната продажба е 1849ден.


Пакет производ и книга

Осигурување на пакетот

49 ден

Приоритетна достава

99 ден

+ 1 година гаранција

199 ден

100% сигурно купување

Достава за 3-4 работни дена

DPD

44 дена враќање на парите

Нарачка

100% сигурно купување

Достава за 3-4 работни дена

DPD

44 дена враќање на парите