MissStick депилатор во облик на кармин

Ослободете се од влакненцата на лицето без непријатното кубење

2580 ден 1290 ден

ПЛАЌАЊЕ ПРИ ПРЕВЗЕМАЊЕ

Бесплатна поштарина

Потполно сигурно купување со можност на враќање без прашање

Брзо отстранување на влакненца без нелагодност и црвенило!

Идеално решение за отстранување на влакненца од подрачјето на лицето, брадата и надусниците.

ВИСОКОКВАЛИТЕТНА ИЗРАБОТКА

Благодарение на супериорниот дизајн на главата на уредот, влакненцата ќе исчезнат за момент и ќе останат во внатрешноста на MissStick-от. По секоја употреба, исчистете ја главата и телото на уредот од влакненцата.

СЕМОЖЕН депилатор

Кратките влакна не се никаков предизвик за MissStick депилаторот! Тој ќе ги отстрани без никакви проблеми дури и нив, па лесно ќе постигнете исклучително мазна кожа на своето лице.

МАЛ И ПРЕНОСЕН

MissStick депилаторот во форма на кармин нема да зазема многу простор на вашата полица за шминка, чанта, џеб, автомобил, несесер. Секогаш можете да го носите со себе и да го користите кога и каде и да сакате!

ВГРАДЕНО СВЕТЛО

Не мора повеќе да стоите покрај прозорецот или да се нервирате што ви останале неколку влакненца. Со вграденото светло на овој депилатор, ќе ја осветлите целата површина и ќе ги отстраните сите влакненца!

Збогувајте се со влакненцата и уживајте во свиленкастата и мека кожа!

MissStick депилаторот во облик на кармин е посебен поради својот необичен и ергономски дизајн. Ергономскиот дизајн го прави многу лесен и едноставен за ракување.

ЗАБОРАВЕТЕ НА УПОТРЕБАТА НА ХЕМИКАЛИИ

Нема повеќе трошење пари на пени за бричење и депилации со восок што можат да ѝ наштетат на вашата кожа. Пристигна револуционерно решение за отстранување на влакна од лицето без употреба на хемикалии!

МАЗНА КОЖА БЕЗ ИРИТАЦИИ

Другите депилатори, пинцети и восоци се агресивни и предизвикуваат иритација на кожата. Ако сакате да избегнете црвени дамки по бричење и да добиете екстремно мазна кожа, нарачајте MissStick депилатор .

ИЗБЕГНЕТЕ ИСЕЧЕНИЦИ НА КОЖАТА

Со обичните бричеви не можете да ги отстраните влакната на тешко достапни места, но затоа можете да заработите исеченици! Со MissStick депилаторот нема страв од исеченици, бидејќи е сосема безбеден за употреба.

Депилатор во облик на кармин MissStick

Уште само 5 артикли на залиха

Продадени 71 парчиња во последните 24 часа

150 луѓе во моментот го гледаат овој производ

Корисничките од поубавиот пол едноставно ќе го обожаваат! Ќе бидете фасцинирани кога ќе поминете со раката преку кожата по употребата на овој депилатор.
Производот не е достапен во продавниците!
Оцена 4,7 / 5
Изберете количина:

2580ден 1290ден

Бесплатна поштарина

Достава за 3-4 работни дена

Технички спецификации

Опис:

Депилатор во форма на кармин MissStick - ќе ја подготви вашата кожа на лицето за подобро нанесување на течен пудер и пудер во прав. Резултатот е мазна кожа!

Материјал:

ABS и не'рѓосувачки челик.

Големина:

11 cm x 3 cm

Вид на батерија:

1 x AA батерија (неевклучена).

Боја:

Бела.

Пакет:

Во пакувањето добивате 1 х MissStick во облик на кармин.

100% купување без ризик

Можете да ни го вратите производот и ќе ви ги вратиме парите, без дополнителни прашања.

Каде да ја испратиме Вашата нарачка?

1x

 1290ден /пар.

Топ селекција
2x

 1095.00ден /пар.

Супер заштеда
3x

 863.33ден /пар.

Како да Ве контактира курирот?
Обевезно внеси име и презиме
Задолжителна информација
Каде да ги пратиме MissStick ?
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација
Задолжителна информација

Пакетот се доставува од складиштето на ЕУ

Известување за испорака

И покрај вонредните околности, нашата продавница работи нормално. Сепак, поради зголемениот број на нарачки, куририте доцнат со навремена достава. Затоа, очекувајте пратката да пристигне подоцна отколку што се очекуваше. Работиме брзо за да го решиме овој проблем. Ви благодариме и се надеваме дека ќе не поддржите и ќе го земете вашиот пакет дури и ако е доцна.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

2580 ден 1290 ден -44%
Бесплатна поштарина!
Пратете ми ја веднаш

Денес нарачуваш, среда 27.03 добиваш!

Со праќање на нарачката го прифаќам плаќањето. Цената важи за пакет производ и книга

Не ја пропуштајте оваа одлична можност и земете еден од нашите ексклузивни подароци за изненадување за само 368ден, чија минимална вредност во редовната продажба е 1849ден.


Пакет производ и книга

Осигурување на пакетот

49 ден

Приоритетна достава

99 ден

+ 1 година гаранција

199 ден

100% сигурно купување

Достава за 3-4 работни дена

DPD

44 дена враќање на парите

Нарачка

100% сигурно купување

Достава за 3-4 работни дена

DPD

44 дена враќање на парите